Úvod

Venuješ sa nejakému športu či pohybovej aktivitke, ktorá ťa brutálne baví a nedokážeš si bez nej predstaviť svoj život? V tom prípade si tu správne a práve teba hľadáme v našej cool súťaži.

Si pre nás veľmi dôležitý/tá, pretože len ty dokážeš pre svoj milovaný šport nadchnúť aj ďalších mladých pohoďákov v tvojom veku – dokonca aj tých, ktorí si doteraz k športu cestu nenašli. My dospeláci sme mimo a ty si naša jediná šanca.

O čo v tejto súťaži ide?

Young Skiller dokáže nadchnúť, motivovať a namotať na tú správnu vec všetkých ľudí rovnakej krvnej skupiny vo svojom okolí. Tvoje nadšenie a radosť, s akou k svojmu obľúbenému športu pristupuješ je špeciálnym darom zhora. Ľudí bavíš a získaš si ich sympatie už len tým, ako o svojom hobby dokážeš pútavo rozprávať. A keď si v akcii – tak dovi dopo.

Všetci mladí skilleri Slovenska ozvite sa!

Daj nám o sebe vedieť, zapoj svoju fantáziu a kreatívnym spôsobom odprezentuj svoj obľúbený šport rovesníkom v tvojom okolí. Bude nám cťou predstaviť ťa celému Slovensku. Ak si získaš sympatie a uznanie od našej poroty – môžeš vyhrať niektorú zo super cien. Vďaka online hlasovaniu však získaš rešpekt od svojich rovesníkov z celého Slovenska a to je lepšie ako všetky ceny sveta.

Práve vďaka tebe sa tak možno v krátkom čase začne o tvoju srdcovku zaujímať čoraz viac super ľudí, s ktorými zažiješ kopec srandy. Určite sa z toho bude tešiť aj tvoj tréner, trénerka či iný kolega, s ktorým svoj šport vykonávaš.

Viac infošiek o súťaži nájdeš v sekcii pravidlá.