O čo nám ide

Časy, keď sme od útleho detstva trávili všetok voľný čas behaním po vonku s kamarátmi sú už žiaľ dávno preč. Behali sme, skákali, lozili po stromoch – boli sme proste šťastní a v neustálom pohybe. Nič a nikto na svete nás nedokázal zastaviť, okrem našich rodičov J, ktorých hlasné pokriky sa s príchodom večerných hodín rozliehali po uliciach, sídliskách či medzi rodinnými domami, ako keď náčelník zvoláva svoj kmeň k spoločnému hodovaniu na najnovšej koristi.

Aj vďaka tomu sme potom bez problémov zvládali rôzne úlohy a výzvy, ktoré si pre nás pripravil náš učiteľ telesnej výchovy na škole a rovnako s pohodičkou a úsmevom na tvári sme dokázali absolvovať rôzne krajské športové súťaže či niekoľkohodinové túry v prírode s rodinou a priateľmi.

Nikoho z nás netrápila obezita, v škole či doma sme sa bez problémov dokázali sústrediť na učenie a vďaka dobrej kondičke a pravidelnému energetickému výdaju sme svet vnímali ako jedno fantastické dobrodružstvo.

Dnes žijeme v dobe technologickej revolúcie, kedy smartfóny a sociálne siete nahradili obyčajný ľudský kontakt a z osobnej medziľudskej komunikácie sa stala jedna veľká virtuálna bublina, plná lajkov a smajlikov. Ulice i chodníky sú preplnené autami, ktorých vodiči si často pletú cesty za pretekársky okruh ....

„Nechať svoje deti bez dozoru pobehovať po vonku je dnes priam adrenalínovou disciplínou hraničiacou s hazardom,“ hovorí mama Oli.

Krúžky? Aj tam to nie je vždy ideálne.

Tí, ktorí chcú robiť šport zážitkovo, pre radosť, teda nesúťažne, bez prípravy na vrcholovú kariéru (alebo ich to veľmi baví, aj keď nie sú úplne prvá liga budúcich reprezentantov), nemajú šancu u vyťažených trénerov a postupne krúžky opúšťajú.

Street fam prináša riešenie :-)

Bro/Sis

Ak hľadáš spriaznenú dušu, s ktorou môžeš robiť všetko čo ťa baví a pritom ťa nebude neustále napomínať,  kritizovať či hulákať ako to možno robil tvoj tréner / trénerka či učiteľ telesnej výchovy na škole – si tu na správnom mieste.

poď na to

NEWS

PARTNERI

KONTAKT

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuj mailom:
streetfam@mozebyt.sk
či telefonicky na čísle: 0915 795 240