Vítame ťa v našej pouličnej komunite milovníkov športu a pohybu.

Nestrúhame formu, ani sa na nič nehráme – máme na háku akékoľvek výsledky a umiestnenia. Nesúťažíme a nepretekáme a ani sa jeden druhému nevysmievame, pretože sme nad vecou a nemáme komplexy. Proste robíme to, čo nás baví – len tak, pre radosť a pohodičku. Keď sa nám chce, točíme si aj videjká a robíme fotečky. Máme svoj vlastný svet a je nám v ňom brutálne dobre.

Pridaj sa k nám, naša streetfamovská rodina je tu aj pre teba, tešíme sa na teba a určite spolu zažijeme kopec srandy a dobrodružstva. A pritom vôbec nevadí, ak si sa aj náhodou športu doteraz nikdy nevenoval/a. Určite máš na to viacero dôvodov, ale teraz je tu super príležitosť to zmeniť.


Ako Street fam funguje?

Sme jedna veľká rodina. Namiesto trénerov so stopkami či učiteľov telesnej výchovy, ktorí ťa nútia robiť veci čo ťa nebavia, ti dávame do pozornosti super partiu ľudí, ktorí ťa ako tvoj starší brácho či segra budú verne sprevádzať a tráviť s tebou voľný čas pri športoch, ktoré miluješ alebo si ešte len zamiluješ.

Naša rodina sa bude pomaly, ale iste rozrastať a budú v nej pribúdať stále noví pohoďáci a pohoďáčky z rôznych častí Slovenska, s ktorými je život jedna parádna jazda.

Každý brácho či segra – teda Bro alebo Sista – má v sekcii Bro/Sis svoj mini profil, kde má uvedené športy a aktivity, ktoré vo svojom živote miluje, ale veľmi rád spozná aj niečo nové a brutálne cool, keď mu o tom povieš viac a zasvätíš ho do svojej vychytávky.

Zistíš o nich viac, keď si očekuješ aj ich fotečky, prípadne videjká.

V každom profile má Bro či Sista uvedené aj svoje bydlisko a rajón, v ktorom tomu v rámci aktívneho chillovania s mladými členmi svojej rodiny šéfuje. Zistíš tak, kde býva a či náhodou sa nenachádza v tvojom meste, aby ste sa mohli začať felliť. Nájdeš tam aj jeho/jej kontakt a ostatné je už na tebe. Posledný krok je už len presvedčiť rodičov, aby ti dali zelenú a dohodli sa s tvojim novým Bro/Sista.

Výhodou je, že sa svojho obľúbeného športu nemusíš vzdať len preto, lebo sa ti nechce makať ako blázon a o život sa pretekať s ostatnými, ktorí to berú až príliš vážne. Tvoji rodičia sa o teba nebudú musieť báť, pretože budú vedieť, že s tvojim novým Bro či Sistou si safe a okrem toho určite spoznáš kopec nových kamošov, s ktorými sa môžeš vo svojej street fam komunite stretávať.

Vieš aj ty náhodou o niekom vo svojom okolí, kto by sa určite mal stať Bro alebo Sistou v našej komunite? Daj o ňom vedieť!