FAIL ARMY

Je veľmi ťažké nájsť ľudí na tejto planéte, ktorým by sa ešte v živote nestal skutočný FAIL – trapas, kedy sa udial presný opak toho, čo si človek pôvodne zaumienil urobiť. Nespočetné množstvo failov máme na konte aj my a preto sa dokážeme dokonale vžiť do kože ľudí, ktorí takéto trapasy zažili či zažívajú. Sme toho názoru, že dôležitejšie ako top talent a schopnosti je nadšenie a láska k tomu, čo robíme. A to si zaslúži pochvalu a uznanie.

Táto sekcia webu preto vyzdvihuje každého, kto sa nebojí prekonať svoj strach a natáča sa na videjko v akcii pri výkone svojho obľúbeného športu. Ak aj ty patríš medzi tých, ktorí vlastnia poklad v podobe krátkeho videjka s failom – neváhaj a daj nám o sebe vedieť.

Pošli nám svoje video na mail: natocto@mozebyt.sk a my ho sem radi pridáme.

* ak má video väčšiu veľkosť ako 7MB - pošli nám ho prosím cez úschovňu alebo nám pošli link v prípade, že máš video zavesené na niektorej zo sociálnych sietí (youtube, instagram, facebook, vimeo...)

Za všetky videá je možné bezplatne a neobmedzene hlasovať. Tie najpopulárnejšie sa dostanú medzi FAIL mesiaca a neminie ich veselá cena.