All Star School

CENY / PARTNERIŠkoly, ktoré najviac žijú pohybom a športom:
  • 1.miesto: Základná škola s materskou školou Vavrinca Benedikta Nedožery-Brezany získava Street workoutové ihrisko v hodnote 10000 eur, od spoločnosti Veríme v Zábavu, s.r.o.
  • 2.miesto: Základná škola, Adyho 6, Štúrovo získava Street workoutové ihrisko v hodnote 5000 eur, od spoločnosti Veríme v Zábavu, s.r.o.
  • 3.miesto: Základná škola Široké získava Street workoutové ihrisko v hodnote 2500 eur, od spoločnosti Veríme v Zábavu, s.r.o.

Na troch víťazných školách sa uskutoční slávnostný krst ihriska, ktorého sa zúčastní tím internetovej TV MÔŽEBYŤ.SK spolu s odborníkom na Street workout – ktorý na miestne urobí cool exhibíciu cvičenia a workshopy pre žiakov/študentov.

Pre prvých 10 prihlásených škôl, ktoré splnia podmienky, je pripravených 10 FANTASTICKÝCH CIEN: profesionálne video propagujúce športovú činnosť na vašej škole presne podľa vášho zadania.

Spomedzi online hlasujúcich návštevníkov MÔŽEBYŤ.SK boli vyžrebovaní výhercovia:

  • 10 x brutálne štýlové FUSAKLE, s ktorými upgradneš svoj swag získavajú Monika Olešová, Vladimír Káčer, Zlatko Kvasňovský, Marek Drak, Katarína Šprláková-Zmorová, Adriana Sabolová, Stanislav Szekely, Danica Neumannová, Nadežda Uherová, František Thomka
  • 1 x letný golfový tábor Black Stork (vrátane ubytovania a stravy) získava Anita Hegedusová
  • 1 x štýlový smartfón Samsung Galaxy J3 získava Mária Buďáčová
  • 4 x DVD „38“ o hokejovej legende Paľovi Demitrovi získavajú Ľuboš Javorík, Martina Janeková, Erika Jablonská Kiklošová, Alexandra Kopčov
  • 9 x celodenné jazdenie v TOP wakeboardovom areáli na Slovensku – Wakelake na Zlatých pieskoch v Bratislave získavajú Jana Vaňová, Jaroslava Argajová, Monika Fintorová, Martin Madaj, Iveta Čorňáková, Tatiana Kusy, Iveta Slobodnikova, Zlatica Liskova, Renáta Horvathová

Odborní partneri:

Autor a vyhlasovateľ súťaže:

Občianske združenie Šedý medveď prostredníctvom platformy MÔŽEBYŤ.SK

Generálny partner:

dodávateľ hlavnej ceny súťaže:

PartneriTento projekt finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj – najlepšie miesto pre životTento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nadácie SPP.

Ceny do súťaže venovali: