Pravidlá

Súťaž je určená žiakom druhého stupňa základných škôl a študentom všetkých stredoškolských ročníkov.

Aby sa z teba mohol stať súťažiaci, je potrebné nám poslať na mail: sutaze@mozebyt.sk tieto infošky:

  • Meno a priezvisko
  • Vek
  • Názov školy, ktorú navštevuješ
  • Platný telefonický kontakt, na ktorom ťa je možné zastihnúť

Zaslaním emailu súhlasím so spracovaním osobných údajov

+ aspoň 3 autorské videá, v ktorých ako mladý športový reportér prinášaš zaujímavosti zo športového diania v tvojom okolí – POZOR – reportáže či rozhovory sa musia týkať športujúcej mládeže – teda v nich účinkujú tvoji rovesníci a nie dospeláci a dospelí športovci. Dospelák/ dospelý športovec sa môže v reportáži vyskytnúť ako hosť podujatia, člen poroty, tréner, ale hlavná postava si ty a tvoji rovesníci!

Videá nám môžeš poslať cez akúkoľvek úschovňu alebo nám stačí poslať link v prípade, že ich budeš mať nahraté na nejakej sociálnej sieti (youtube, vimeo, instagram, facebook).

Čím viac autorských videí nám pošleš, tým väčšiu radosť nám urobíš a určite to bude pozitívne vnímať aj naša odborná porota, ktorá si všetko a všetkých očekuje a rozhodne o víťazoch.

Do súťaže sa môžeš prihlásiť od 11. 9. 2017 do 30. 4. 2018.

Z hodnotenia poroty vzíde 5 víťazov, pre ktorých máme pripravené super cool ceny – technologické vychytávky, ktoré by mal mať po ruke každý mladý športový reportér. :-)

Mená víťazov budú známe dňa 20. 5. 2018.

Okrem hodnotenia poroty však budú mať svoj hlas aj návštevníci nášho webu, ktorí v rámci on-line hlasovania rozhodnú o víťazovi. Hlasovanie je bezplatné a neobmedzené. Prebieha v termíne od 20. 9. 2017 do 18. 5. 2018. Spomedzi všetkých hlasujúcich na záver vyžrebujeme 3 víťazov, ktorí takisto získajú super cenu.

Ak sa ti aj náhodou nepodarí zvíťaziť – hlavu hore. Určite sa staneš členom nášho tímu mladých športových reportérov na portáli www.mozebyt.sk a tvoje videjká spozná celé Slovensko.