TOP Diktát

Vitaj na mieste, ktoré je nabúchané videjkami s tými najlepšími trikmi - asi ako biceps Arnolda Schwarzenegra v jeho najlepších rokoch!

V tejto sekcii nájdeš tie najväčšie diktáty z akýchkoľvek športov, ktorých hlavnými hviezdami sú mladí skilleri z celého Slovenska.

Máš aj ty vo svojom okolí kamošov, ktorí dokážu v ich obľúbenom športe niečo brutálne cool? Alebo nebodaj aj ty sám/a sa niektorému zo športov s vášňou venuješ a chcel/a by si svoje skills predstaviť svetu?

Nestrácaj čas, zober svoj foun, natoč sa v akcii a svoje videjko nám čím skôr pošli na mail: tykoxo@mozebyt.sk

* ak má video väčšiu veľkosť ako 7MB - pošli nám ho prosím cez úschovňu alebo nám pošli link v prípade, že máš video zavesené na niektorej zo sociálnych sietí (youtube, instagram, facebook, vimeo...)

Takýchto videí nám môžeš počas roka naposielať koľko len budeš chcieť. Čím viac, tým lepšie – nech si ťa všetci dobre očekujú a všimnú.

Za všetky videá je možné bezplatne a neobmedzene hlasovať. Videjká s najvyšším počtom hlasov v danom mesiaci sa dostanú medzi TOP diktát mesiaca a jedno z nich bude odmenené cenou. Cenu , ktorá poteší, získa každý mesiac aj jeden vyžrebovaný výherca spomedzi hlasujúcich – nezabudni preto do formulára vpísať tvoj platný kontakt a meno a pozorne nás sleduj na webe aj facebooku.

Medzi TOP diktátmi roka zas nájdeš videá, ktorých level ulietava až niekam do stratosféry a samozrejme sa tam ocitnú aj videá s najvyšším počtom hlasov za daný rok. :-)