Otestuj sa
To, že ťa šport nebaví, prípadne ti dokonca až lezie na nervy nám je už jasné. Máš na to určite viacero dôvodov a to rešpektujeme. Aby sme však dokázali meniť svet a hýbať s vecami, ktoré sú podstatné, potrebujeme ťa lepšie spoznať. Sme zvedaví na tvoj názor a budeme ti veľmi vďační, ak sa rozhodneš zúčastniť nášho netradičného testu, v ktorom môžeš športu bez servítky naložiť. Nezabudni nám po zodpovedaní všetkých otázok napísať tvoj platný kontakt, aby sme sa ti mohli ozvať v prípade, že sa na teba usmeje šťastie a vyžrebujeme ťa ako víťaza veselej ceny. Do testu sa môže zapojiť každý, koho vek neprekročil 21 rokov.
 • Keď sa hviezdy hýbu

  Zaujíma ťa akým spôsobom trávia svoj voľný čas tvoji obľúbení herci, speváci, moderátori, či akékoľvek iné osobnosti zo sveta zábavy, kultúry a iných oblastí?
 • Čekuj Čechyho

  Čechy je jeden pozitívne naladený a duchom večne mladý blázon do športu, ale výborne hrá aj na gitaru a robí brutálne dobré fotky mimochodom.
 • Čajočky a nabúchanci

  Nie všetko je tak, ako to na prvý pohľad vyzerá. V tomto duchu sme sa rozhodli natočiť niekoľko krátkych videí, v ktorých ti to dokážeme a veríme, že ťa inšpirujeme.
 • Otestuj sa

  To, že ťa šport nebaví, prípadne ti dokonca až lezie na nervy nám je už jasné. Máš na to určite viacero dôvodov a to rešpektujeme. Aby sme však dokázali meniť svet a hýbať s vecami, ktoré sú podstatné, potrebujeme ťa lepšie spoznať.
 • Nájdi sa

  Záleží nám na tom, aby mladým ľuďom zbytočne niekto neznechutil vzťah k športu a pohybu len preto, lebo ich nechápe a nepozná ich postoje a potreby. Rozhodli sme sa dať hlavy dokopy a niečo s tým urobiť.