Čajočky a nabúchanci

Čajočky a nabúchanci

Chceš sa aj ty podeliť o krátky mini príbeh, v ktorom vyvrátiš nejaký stereotyp? Pošli nám svoj nápad alebo o tom rovno natoč krátke videjko a my to radi ukážeme svetu. Daj nám o sebe vedieť na niemehlo@mozebyt.sk - tešíme sa na tvoje skvelé nápady.

* ak má video väčšiu veľkosť ako 7MB - pošli nám ho prosím cez úschovňu alebo nám pošli link v prípade, že máš video zavesené na niektorej zo sociálnych sietí (youtube, instagram, facebook, vimeo...)

 • Keď sa hviezdy hýbu

  Zaujíma ťa akým spôsobom trávia svoj voľný čas tvoji obľúbení herci, speváci, moderátori, či akékoľvek iné osobnosti zo sveta zábavy, kultúry a iných oblastí?
 • Čekuj Čechyho

  Čechy je jeden pozitívne naladený a duchom večne mladý blázon do športu, ale výborne hrá aj na gitaru a robí brutálne dobré fotky mimochodom.
 • Čajočky a nabúchanci

  Nie všetko je tak, ako to na prvý pohľad vyzerá. V tomto duchu sme sa rozhodli natočiť niekoľko krátkych videí, v ktorých ti to dokážeme a veríme, že ťa inšpirujeme.
 • Otestuj sa

  To, že ťa šport nebaví, prípadne ti dokonca až lezie na nervy nám je už jasné. Máš na to určite viacero dôvodov a to rešpektujeme. Aby sme však dokázali meniť svet a hýbať s vecami, ktoré sú podstatné, potrebujeme ťa lepšie spoznať.
 • Nájdi sa

  Záleží nám na tom, aby mladým ľuďom zbytočne niekto neznechutil vzťah k športu a pohybu len preto, lebo ich nechápe a nepozná ich postoje a potreby. Rozhodli sme sa dať hlavy dokopy a niečo s tým urobiť.