Tréneri

  • Boris Krajčovič

    Tenisový tréner v klube TK Slávia STU Bratislava.

  • Jaroslav Kormyš

    Tenisový tréner v klube TC EMPIRE Trnava

  • Martin Bulík

    Tréner v klube BK Sport Horses v Bratislave.

  • Robert Fekár

    Hlavný rozhodca Majstrovstiev SR v skoku na koni 2018.

  • Karina Tomanová

    Riaditeľka pretekov – Majstrovstiev SR v skoku na koni 2018, ktoré sa uskutočnili v priestoroch Areálu Rozálka v Pezinku.

  • Denis Pekarovič

    Denis je nielen veľký štramák a princ krasoň, ale aj skvelý tréner a pracovník s deťmi a mládežou. Ako futbalový tréner má na starosti U9 v FKM Karlova Ves v Bratislave.

  • Martin Brunegraf

    Výborný hráč a tréner reprezentácie Slovenska v baseballe.

  • Zuzana Návratová

    Trénerka na ZŠ Komenského v Senici.

  • Lukáš Šmída

    Tréner na ZŠ s MŠ Brusno.

  • Marek Valent

    Tréner na ZŠ Ing. O. Kožucha v Spišskej Novej Vsi.

  • Soňa Klimáčková

    Učiteľka a trénerka na Športovom gymnáziu v Trenčíne sprevádzala svojich zverencov na KALOKAGATII 2018.

  • Martin Illéš

    Predseda Komisie mládeže SAZ a reprezentačný tréner mládeže U20.

  • Štefan Straňovský

    Riaditeľ pretekov – Majstrovstiev SR stredných škôl v atletike 2018.

  • Marek Jurík

    Tréner basketbalistov ŠBK JUNIOR Levice.

  • Marek Ďanovský a Martin Dzurilla

    Tréneri na ZŠ L. Novomeského v Trenčíne.

  • Martin Ridzoň

    Učiteľ a tréner na ZŠ s MŠ Pionierska v Brezne.

  • Marcel Nemčík

    Tréner na ZŠ Okružná v Michalovciach.

  • Matej Švajda a Ján Kugler

    Učitelia a tréneri na ZŠ Devínska v Nových Zámkoch.

  • Vladimír Lupták

    Koordinátor grassroots futbalu na SFZ.

  • Marián Klimčík

    Učiteľ a tréner na Základnej škole v Nižnej.

  • Patrik Zelenka

    Učiteľ a tréner na Základnej škole na Hodžovej ulici v Trenčíne.

  • Natália Zimová - Kováčová

    Choreografka a pedagogička tanca v tanečnej skupine Cheeky Monkeys v Bratislave.

  • Tomáš Surovec

    S tanečnou hviezdou a skvelým trénerom sme si pokecali počas Battle o Pribinov pohár 2018, ktorý mal Tommy organizačne pod palcom.

  • Monika Nemcová

    Trénerka v tanečnej skupine eM-DANCE v Bratislave.

  • Daša „Dazya“ Ďurčovičová

    Tanečníčka, choreografka, trénerka a zakladateľka tanečnej skupiny Dazya Dance group v Handlovej.

  • Marek Jurík

    Tréner juniorského tímu basketbalistov ŠBK JUNIOR Levice získal zo svojim klubom titul juniorského Majstra SR pre rok 2018.

  • Peter Torda

    Tréner juniorského tímu basketbalistov IMC Slovakia Považská Bystrica získal zo svojim klubom titul juniorského Vicemajstra SR pre rok 2018.

  • Maroš Helmecy a Marek Bulík

    Tréneri juniorského tímu basketbalistov MBA Prievidza.

  • Martina Valentíková

    Pretekárka a trénerka v Karate klub GOJU-RYU Levice.

  • Dr. Liviu Crisan

    Prezident WUKF – Svetovej federácie karate.

  • Daniel Baran

    Prezident Slovenskej federácie karate a bojových umení

  • JUDr. Dušan Ujhely a Milan Lalkovič

    Futbalovým trénerom zo Športového gymnázia na Triede SNP v Košiciach sa podarilo so svojimi zverencami dosiahnuť veľký úspech – zisk titulu stredoškolského Majstra SR pre rok 2018.

  • Štefan Kalocsay

    Hlavný organizátor podujatia v meste Levice – stredoškolské Majstrovstvá SR vo futbale chlapcov 2018.

  • Iveta Valisková

    Trénerka a učiteľka na Gymnáziu Pavla Horova v Michalovciach.

  • Zdena Rajnohová

    Trénerka hádzanej na Športovom gymnáziu na Staničnej ulici v Trenčíne dosiahla so svojimi hráčkami veľký úspech – titul stredoškolských Majsteriek Slovenska pre rok 2018.

  • Julián Krull

    CVČ JUNIOR v Banskej Bystrici.

  • Vladimír Rehák

    Tréner a učiteľ na SSOŠ VIA HUMANA v Skalici.

  • Jozef Géczy

    Tréner a učiteľ na CSOŠE P.G. Frassatiho v Bratislave.

  • Dušan Dobšovič

    Predseda Slovenského futsalu.

  • Marian Majzlík

    Predseda Slovenskej asociácie športu na školách.

  • Jozef Brünn

    Tréner v Mestskom klube lyžiarov Kremnica.

  • Radim Keclík a Petr Andrýsek

    Tréneri v Ski klub RD Rýmařov, Česká republika.

  • Michal Malák

    Športový riaditeľ bežeckého úseku SLA.

  • Marek Dovčík

    Pedagóg a tréner basketbalu na Gymnáziu Školská v Spišskej Novej Vsi dosiahol so svojimi študentmi veľký úspech, keď pred domácim publikom získal bronzové medaile na stredoškolských Majstrovstvách Slovenska v basketbale.

  • Peter Torda

    Dušou aj telom milovník basketbalu, ktorý sa po mnohé roky v úlohe trénera v mládežníckych kategóriách stará o rozvoj a popularizáciu tohto športu v meste Považská Bystrica. Ako trénerovi študentov Gymnázia Považská Bystrica sa mu podarilo dosiahnuť obrovský úspech - získať titul stredoškolského Majstra Slovenska v basketbale chlapcov pre rok 2018.

  • Michal Madzin

    Tréner extraligových basketbalistov Iskra Svit sa zúčastnil na finálovom turnaji stredoškolských Majstrovstiev Slovenska v basketbale, kde v úlohe trénera motivoval aj študentov Gymnázia na Kukučínovej ulici v Poprade.

  • Ľubica Šefčíková

    Riaditeľka Centra voľného času ADAM v Spišskej Novej Vsi.

  • Ján Koristek

    Úspešný aktívny pretekár a bežecký lyžiar v SKI TEAM JASE Látky sa počas pretekov Cross-Country Cross 2018 na chvíľu premenil aj na asistenta trénera, aby pomohol mladšej generácii bežeckých lyžiarov.

  • Igor Luptovský

    Tréner v Klube Biatlonu Vyhne.

  • Dalibor Schmidt

    Riaditeľ pretekov Cross-Country Cross 2018 na Skalke pri Kremnici.

  • Michal Malák

    Športový riaditeľ bežeckého úseku SLA.

  • Katarína Rázusová

    Hlavná trénerka zjadového lyžovania v klube LK Opalisko.

  • Marcel Kríž

    Tréner zjazdového lyžovania v Ski Klub Kremnica.

  • Miriam Miklošová

    Trénerka zjazdového lyžovania v klube ŠK UNI KOŠICE.

  • Jaro Strachan

    Šéf organizačného výboru finále Slovenského pohára v zjazdovom lyžovaní, ktoré sa uskutočnilo v lyžiarskom stredisku Bachledka.

  • Zuzana Bacúriková

    Pani učiteľka a trénerka na Základnej škole Mudroňova v Bratislave.

  • Nataša Majerčáková

    Pani učiteľka a trénerka na Základnej škole Podzáhradná v Bratislave.

  • Monika Fintorová

    Pani učiteľka a trénerka na Základnej škole Jána Kupeckého v Pezinku.

  • Simona Blanárová

    Koordinátorka detskej atletiky na Slovenskom atletickom zväze.

  • Viktor Maceják

    S event organizátorom podujatia Big Air v meste Kremnica sme si pokecali počas tejto skvelej akcie.

  • Henrieta Vadkerti

    Lektorka tanca a aktívna tanečníčka v TŠK VIVA Nové Zámky.

  • Petr Horáček

    S prezidentom Slovenského Zväzu Tanečného športu sme sa porozprávali na Majstrovstvách Slovenska v desiatich tancoch 2018.

  • Tomáš Surovec

    S organizátorom Majstrovstiev Slovenska v desiatich tancoch 2018 sme si pokecali na tomto cool podujatí.

  • Ivan Klusaček

    Tréner vo futbalovom klube Železiarne Podbrezová dosiahol so študentmi Súkromného Gymnázia v Podbrezovej obrovský úspech – stali sa víťazmi národného kola kvalifikácie a budú nás reprezentovať na školských majstrovstvách sveta stredoškolákov vo futsale.

  • Peter Kozár

    Jeden z najlepších futsalistov Slovenska sa v pozícii trénera snažil vyburcovať k čo najlepším výkonom chalanov z OA Dudova v Bratislave, ktorí bojovali na finálovom turnaji o postup na školské majstrovstvá sveta vo futsale.

  • Andrea Ristová

    Generálny sekretár Slovenskej asociácie športu na školách.

  • Gabriela Prokešová

    Gymnastická trénerka v klube SK PROVO Brno.

  • Sanija Krajčovičová

    Gymnastická trénerka v klube TJ SOKOLO Bratislava.

  • Aneta Kodrlová

    Gymnastická trénerka v klube SKP MG Brno.

  • Silvia Rohlíčková

    Vedúca sekcie modernej gymnastiky - SGF.

  • Marián Šulko

    Hráč a tréner v bedmintonovom klube TJ Spoje Bratislava a popularizátor bedmintonu medzi deťmi a mládežou.

  • Miloslav Čuntala

    Tréner v bedmintonovom klube RACQUETS Púchov.

  • Peter Tarcala

    Generálny sekretár Slovenského zväzu bedmintonu.

  • Tomáš Trešl

    Plavecký tréner v klube J&T Sport Team Bratislava.

  • Radoslav Sabol

    Tréner v športovom klube plávania Košice.

  • Andrej Laho

    Tréner v plaveckom klube Aqua Senica.

  • Martin Sadloň

    Organizátor zimných Majstrovstiev SR v plávaní mladších žiakov je zároveň aj trénerom v klube THREE POOLS v Šamoríne.

  • Tomáš Surovec

    Populárny tanečník a tréner v klube Akadémia tanca v Nitre je zároveň aj usporiadateľom súťaže O pohár Akadémie tanca a zanieteným popularizátorom tanečného športu na Slovensku.

  • Silvia Kmeťková

    Tanečná trénerka v klube KST PETAN PEZINOK.

  • Martina Reiterová

    Tanečníčka a trénerka v klube TK Dansovia Bratislava.

  • Dobroslava Lehotská

    Trénerka fitness v klube GAF Žilina.

  • Nataša Frolichová

    Trénerka fitness v KŠK mesta Stará Ľubovňa.

  • Lívia Maťušová

    Šéfka detského fitness na Slovensku a trénerka v GymGol klube Nitra.

  • Valéria Bočkayová

    Trénerka a učiteľka na ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici v Bratislave.

  • Marek Adamčík

    Spoluorganizátor Minibasketshow 2017 a manažér 3 x 3 Basketbalu na SBA.

  • Peter Halahija

    Tréner na ZŠ Turnianska v Bratislave.

  • Branislav Strečanský

    Sympaťák Braňo z Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR je celoživotným milovníkom športu a najrozličnejších pohybových aktivít.

  • Pavol Guga

    Spoluorganizátor Športfestivalu v Trenčíne je zároveň aj majstrom sveta pre rok 2017 v tlaku na lavici (bench press).

  • Jozef Ištok

    Tréner v basketbalovom klube BK Lokomotíva Sereď.

  • Richard Ďuriš

    Hlavný tréner mládeže v klube BSC Bratislava.

  • Patrik Leschinger

    Tréner v klube Karate-Kickbox Klub Pezinok.

  • Miroslava Pálová

    Trénerka v klube Karate Klub Banana Dojo Šaľa.

  • Daniel Baran

    Prezident Slovenskej federácie karate a bojových umení informuje o blížiacich sa majstrovstvách sveta, ktoré sa v roku 2019 uskutočnia na Slovensku.

  • Peter Pavličko

    Tenisový tréner mládeže v klube TJ Sokol Prešov

  • Michal Kyselovič

    Tenisový tréner mládeže v klube TK Slovan Bratislava

  • Monika Martinková

    Tenisová trénerka mládeže v klube TK Mladosť Košice

  • Andrea Hradecká

    Tenisová trénerka mládeže v klube TŠP Petržalka.

  • Jiří Haider

    Tenisový tréner mládeže v klube Tenisový klub Žilina.

  • Rudolf Horváth

    Organizátor podujatia, koordinátor detského tenisu na STZ

  • Ľubomír Sagan

    Otec našej najväčšej svetovej cyklistickej hviezdy nám prezradil čo to o Peťových začiatkoch.

  • Peter Zánický

    Riaditeľ Detskej Tour Petra Sagana pre nás zhodnotil a zbilancoval celý ročník týchto cool pretekov.

  • Richard Renert

    Spoluorganizátor podujatia „Športujúce mesto“.

  • Daniela Tománková a Natalya Vorochobina

    Gymnastické trénerky v klube TJSK Prague.

  • Lucia Selecká

    Gymnastická trénerka v klube TJ Sokol Bratislava.

  • Bernadette Fejes

    Gymnastická trénerka v klube UNION WEST-WIEN.

  • Jarmila Zajoncová

    Gymnastická trénerka v klube SKP MG Brno.

  • Silvia Rohlíčková

    Vedúca sekcie modernej gymnastiky - SGF.

  • Ján Roziak

    Tréner v 3NT Triatlon tíme Bratislava.

  • Mária Kuriačková

    Trénerka v ŠK Atóm Levice.

  • Igor Bulík

    Tréner v triatlonovom klube Motigo Šamorín.

  • Denis Barna

    Predseda Slovenskej Triatlonovej Akadémie.

  • Martin Maurer

    Tréner v BMX klube Košický Šarkaň.

  • Martin Marko

    Tréner v BMX klube Rača.

  • Mikuláš Rapčan

    Organizátor pretekov a predseda BMX klubu Rača.

  • Marek Korba a Adrián Pavelka

    Atletickí tréneri v klube AO TJ Slávia STU Bratislava.

  • Silvie Ambrozy

    Atletická trénerka v klube AC Stavbár Nitra.

  • Miroslava Kažimírová

    Atletická trénerka v klube AK Slávia UK Bratislava.

  • Štefan Straňovský

    Riaditeľ pretekov – majstrovstiev Slovenska v atletike starších žiakov a žiačok 2017.

  • Denisa Zambová

    Trénerka mladých baskeťákov v klube MBK Karlovka.

  • Michaela Drobná

    Trénerka mladých baskeťákov v klube BKM Svit.

  • Ľubor Tománek

    Šéftréner pre mládežnícke kategórie MBK Karlovka.

  • Ľuboš Cibák

    Prezident klubu MBK Karlovka.

  • Diana „Dee“ Brániková

    Spoznaj tanečnú lektorku Riverpark Dance School, vďaka ktorej sa z teba stane kráľovná či kráľ reggaetonu.

  • Aron Mitu

    Spoznaj tanečnú lektorku Riverpark Dance School, vďaka ktorej si tanec proste zamiluješ.

  • Veronika Špániková a Milan Špánik ml.

    Spoluorganizátori SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2017.

  • Marek Adamčík

    Manažér 3 x 3 Basketbalu na SBA a okrem toho aj zanietený popularizátor basketbalu medzi deťmi a mládežou.

  • Jaroslav Bačík

    ZŠ s MŠ Závodie Žilina.

  • Matej Šmálik

    ZŠ Mlynská Senec.

  • Viktor Miko

    ZŠ s MŠ Kornela Mahra Trnava.

  • Patrik Malý a kolega

    Futbaloví tréneri ZŠ s MŠ Kornela Mahra Trnava.

  • Libor Večerek

    Futbalový tréner ZŠ Klenovice na Hané.

  • David Walter

    Futbalový tréner ZŠ Edisonova Teplice získal so svojim chlapčenským tímom 1. miesto na Česko – Slovenskom Superfinále projektu Coca-Cola Cup 2017.

  • Jonatan Hána

    Futbalový tréner ZŠ E. Rošického Jihlava získal so svojim dievčenským tímom 1. miesto na Česko – Slovenskom Superfinále projektu Coca-Cola Cup 2017.

  • Miroslav Štichauer

    Futbalový tréner ZŠ a MŠ Pardubice Ohrazenice.

  • Vladimír Lupták

    Koordinátor grassroots futbalu, Slovenský futbalový zväz

  • Andrea Sasváriová

    Akadémia šermu Bratislava.

  • Zoltán Farkaš

    Slovenský kord Malinovo.

  • JUDr. Tatiana Drobná

    Prezidentka Slovenského šermiarskeho zväzu.

  • Kamil Zagrapan

    Tréner hádzanárskeho tímu zo ZŠ Hviezdoslavova Lipany skončil na MSR základných škôl na peknom 5. mieste.

  • Miroslava Lapšová

    Riaditeľka ZŠ J. A. Komenského v Púchove prezrádza či úspešná športová reprezentácia školy prináša aj nejaké výhody.

  • Stanislav Seman

    Tréner juniorského basketbalového tímu BKM Svit.

  • Bohdan Iljaško

    S trénerskou legendou žilinského mládežníckeho basketbalu sme si pokecali krátko predtým, ako s tímom MBK Victoria Žilina získal titul juniorského majstra Slovenska.  

  • Peter Roman

    Tréner juniorského basketbalového tímu BK Považská Bystrica.

  • Branislav Brliť

    Výborný basketbalista a dlhoročný extraligový hráč odovzdáva svoje skúsenosti mladým talentom a ako tréner juniorského tímu MBK Karlovka vybojoval s chlapcami na finálovom turnaji MSR v basketbale titul vicemajstra Slovenska. S Braňom sme podebatili krátko pred záverom turnaja.

  • Martina Valentíková

    Majsterka sveta aj Európy v karate je zároveň aj obľúbenou trénerkou v klube Goju-Ryu Levice.

  • Kamil Horák

    Trénerská legenda klubu Karate Sokol Ilava.

  • Pavla Mezzeiová

    Niekoľkonásobná majsterka Českej republiky v karate je zároveň aj výbornou a obľúbenou trénerkou v Champions Team Ostrov.

  • Katarína Kociánová

    K trénovaniu karate v ŠK Karate Nová Baňa ju priviedla jej dcérka a zverenkyňa v jednej osobe – Ninka, ktorá nadovšetko miluje katu.

  • Dr. Liviu Crisan

    Prezident WUKF – Svetovej federácie karate.

  • Mgr. Daniel Baran

    Prezident Slovenskej federácie karate nám bližšie predstavil tento nádherný šport a poskytol nám informácie o medzinárodnom podujatí s názvom Slovakia OPEN 2017. 

  • Marek Hric

    Tréner volejbalového tímu zo Športového gymnázia v Nitre získal so svojimi hráčkami titul stredoškolského majstra Slovenska.

  • Igor Mackovič

    Sympatický tréner futbalového tímu z Obchodnej akadémie v Prievidzi je podľa vlastných slov tzv. „emočným hromozvodom“.

  • Marta Mikušovičová

    Vždy pozitívne naladená trénerka dievčenského basketbalového tímu z Gymnázia L. Novomeského v Bratislave.

  • Alexandra Micháleková

    Sympatická trénerka dievčenského basketbalového tímu zo Športového gymnázia v Košiciach to má všetko pod palcom.

  • Jozef Gemza

    Cyklistický tréner klubu CK Kežmarok ide svojim mladým zverencom príkladom.

  • Peter Zánický

    Riaditeľ Detskej tour Petra Sagana nám prezradil viac infošiek o tomto skvelom projekte, ako aj o nových generáciách mladých cyklistov.

  • Marek Bulík

    Člen realizačného tímu basketbalovej reprezentácie chlapcov do 18 rokov a predseda predstavenstva MBA Prievidza.

  • Peter Bálint

    Tréner basketbalovej reprezentácie chlapcov U18 Českej republiky.

  • Vladimír Kubala

    Reprezentačný tréner Slovak Rugby Team U18.

  • Petr Horáček

    Tanečná legenda a porotca v jednej osobe.

  • Miroslav Kučera

    Sun Dance Academy Bratislava.

  • Henrieta Vadkerti

    Tanečná škola Viva.

  • Peter Korčok

    Prezident Slovenského atletického zväzu.

  • Darina Kozolková

    Koordinátorka detských atletických projektov.

  • Sylvia Švecová

    Učiteľka telesnej výchovy v Atletickej škôlke a trénerka športového triatlonového klubu v Pezinku.

  • Peter Hodoši

    Učiteľ telesnej výchovy na Cambridge International School (Bratislava).

  • Helena Barátová

    Učiteľka telesnej výchovy na Základnej škole Tlmače.

  • Vladimír Gubrický

    Generálny sekretár Slovenského atletického zväzu informuje o aktivitách pre mládež, ktoré majú pomôcť k budovaniu nových generácií atlétov, ako aj o dôležitosti pohybu v živote každého človeka.

  • Richard Ďuriš – mladá trénerská krv s historickým úspechom

    Ako hlavnému trénerovi reprezentácie Slovenska U18 chlapcov v basketbale sa podaril historický úspech – postup do A skupiny medzi európsku elitu!

  • Dušan Noga

    Riaditeľ základnej školy na Kalinčiakovej ulici v Bratislave prezrádza tajomstvo úspechu práce s mládežou a uprednostňuje zážitkovú výchovu.